הצהרת נגישות

אנו בחרמון מעבדות נוקטים במירב המאמצים ומשקיעים משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותינו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי, במפורט בהצהרת הנגישות בעמוד זה.

להלן הסדרי הנגישות הקיימים במבני המעבדות הממוקמות ברח' הטחנה 66, בנימינה.

  • חניות נגשות ממוקמות סמוך לכניסה למבנה הראשי (ללא תשלום).
  • ישנו רצף נגיש מהחניות הנגישות לכניסה הראשית ועד לחדר הלקוחות.
  • ישנן מעליות בכל בניין מעבדות, המאפשרות גישה מלאה לכל המעבדות.
  • מותרת הכניסה למכרז קבלת הקהל ולחדרי הלקוחות לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.
  • במידת הצורך, ניתן לפנות לנציגי השירות כדי לקבל סיוע.

הסדרי הנגישות לאתר אינטרנט

האתר "https://hermonlabs.co.il" תחת שם המתחם (DOMAIN) – על כלל תכניו (למעט הסייגים מטה), נבדק על ידינו ונמצא כעומד בכל הדרישות והתנאים המפורטים בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות, התשע"ג-2013) ובתקן 5568 הישראלי (קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט), ברמה AA.

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים כולל משתמשים עם מוגבלות, נגישות היא תנאי לחברה צודקת ומשגשגת. על כן השקענו בחוויית השימוש באתר שתהיה נוחה ויעילה לכלל המבקרים באתר עבור רוב מערכות ההפעלה(operating system) ו/או בסוג הדפדפן (user) agent) ו/או בסוג המכשיר(device) , למעט מערכת הפעלה winXP ומטה, ודפדפן Internet Explorer.

הנתונים נכונים לבדיקה ולעבודה שבוצעה בתאריך 1.10.2021 , נדגיש כי אחת לתקופה מומלץ לבצע התאמות נגישות כדי לשמור על התאמה מיטבית.

לצד סריקה קפדנית והתאמת קוד האתר (Wave), רוב תכני האתר נבדקו באמצעות קורא מסך (NVDA), תוכנת קונטרסט (Wave), ותוכנת הגדלה. כמו כן, ערכנו בדיקות שימושיות מקיפות במגוון אמצעי קלט.

במידה ונתקלתם בקושי כלשהו, נשמח לקבל משוב מפורט לכתובת: [email protected] ולשפר בהתאם את האתר לטובת כלל הציבור. רכז נגישות גורג שלמוביץ